Metalo technologijos

Naujienos

info@metalotechnologijos.lt

+37069802474

Trąšų barstytuvai „RMD“

Savybės

 „Orehovselmash“gamykla yra viena labiausiai pažengusi Ukrainoje, kuri investuoja į produktų kokybė bei ilgaamžiškumą. Vienas iš pirmųjų gamyklos produktų, kuris gaminamas jau daugiau, kaip 20 metų yra –  trąšų barstytuvai „RMD“.  Trąšų barstytuvų serija „RMD“ pasižymi tolygiu, tyrimų įrodytu trąšų išbarstymu, dėl ko galite būti ramūs, kokį kiekį trąšų kiekį išberiate savo laukuose. Kuriant šių barstytuvų seriją buvo išbandyta daugiau, kaip 100 įvairių modifikacijų išbarstymo lėkščių, bandymų metu buvo pakeisti net 25 reduktoriai ir sukurta viena, analogų neturinti barstomoji, kuri užtikrina nepažeistos mineralinės trąšos patekimą ant disko bei tolygų jo paskleidimą Jūsų pageidaujamu pločiu.  Orehovselmash gaminami „RMD” serijos barstytuvai yra vienvaldis rinkos lyderis Ukrainoje, pagaminantis bei parduodantis daugiausiai barstytuvų Ukrainoje. Ukrainoje šiuo metu dirba daugiau kaip 4000 barstytuvų

Reikia konsultacijos?

Paskambinkite:

+37069802474

info@metalotechnologijos.lt

Kodėl verta pasirinkti būtent „RMD“ serijos trąšų barstytuvus?

  • Valcuotos trąšų išbėrimo lėkštes, užtikrinančios maksimaliai tolygų trąšų išbėrimą.

  • Aukšta nudažymo kokybė. Barstytuvai iš pradžių yra nudažomi aukštos kokybės atspariu rūgštims gruntu, o vėliau nudažomi aukštos kokybės termoplastiniais milteliais polietileno pagrindu. Dažų gamintojas – Dupant, Prancūzija.

  •  Viduje sumontuotos dvi sraigtinio tipo maišyklės, kurios išlėtinto reduktoriaus pagalba (reduktorius sukasi 270/min) nežaloja, netraiško trąšų granulių ir užtikrina tolygų trąšų paskleidimą.

  • Komplektuojami su šviesomis, tentu, purvasaugiais, ratukais bei kardaniniu velenu.

  • Suteikiama 24 mėnesių garantija.

Techniniai duomenys

PAKABINAMIEJI PRIKABINAMIEJI
Modelis
RMD-500
RMD-1000
RMD-3000
Darbinis greitis, km/h
15 km/h
Transportinis greitis, km/h
30 km/h
Keliamoji galia, kg
500 kg.
1000 kg.
3000 kg.
Barstymo plotis, m
8 - 12 m.
18 - 24 m.
18 - 36 m.
Trąšų išbarstymo kiekis, nemažiau, kaip, (kg/ha)
20-1750 kg/h
Svoris, (kg)
130 kg.
390 kg.
950 kg.

Apie gamintoją

„Orehovselmash“gamykla yra viena labiausiai pažengusi Ukrainoje, kuri investuoja į produktų kokybė bei ilgaamžiškumą. Gamintojas savo veiklą pradėjo 2005 metais, o savo asortimente sukaupė didelį kiekį produkcijos. Gamintojo išskirtinumas – visos detalės yra gaminamos gamykloje, dėl to užtikrinama kokybė bei greitas jų pristatymas. Gamintojo produktų asortimentą sudaro – diskiniai skutikai, kultivatoriai, augalinių liekanų smulkinimo volai, rotorinės akėčios, trąšų barstytuvai.