Metalo technologijos

Naujienos

info@metalotechnologijos.lt

+37069802474

DISKINIai SKUTIKAI STEP AGRO MAXI

Savybės

Diskinių skutikų „STEPAGRO-MAXI“ serija buvo sukurta atsižvelgiant į Lietuvos ūkininkų poreikius turėti skutiką, kuris būtų universalus bei sujungtų kelis agregatus į vieną bei leistų atsisakyti pagrindinio šių dienų ūkininkų ir žemės priešo – plūgo. Unikali darbinio mazgo sistema užtikrina galimybę dirbti iki 23 cm gyliu. Dėl didelių krūvių tiek rėmui, tiek disko stovui viskas yra gaminami su dideliu rezervu bei iš storasienių vamzdžių bei metalo lakštų. Sklandų diskų darbą užtikrina patentuota gamintojo guoliavietė, kurios sklandų darbą užtikrina „SKF“ guoliai. „STEPAGRO-MAXI“ serija“ išpildys kiekvieno ūkininko lūkesčius, kuris svarsto apie skutiko įsigijimą. Vienas skutikas – keli agregatai viename.

Reikia konsultacijos?

Paskambinkite:

+37069802474

info@metalotechnologijos.lt

KODĖL VERTA RINKTIS „STEPAGRO-MAXI“ DISKINIUS SKUTIKUS?

  • Tvirta ir patikima rėmo konstrukcija, kuri pagamintos su rezervu dideliems krūviams, užtikrina, jog nesusidursite su rėmo remonto darbais.
  • Rėmo vamzdžių sienelių storis – 8 ir 10 mm. Metalas – tvirtas konstrukcinis plienas. Visos įvorės yra grūdintos, kas užtikrina, jų ilgaamžiškumą.
  • 4,0 m. darbinio pločio padargo svoris 2500 kg;
  • Visi diskų stovai pagaminti iš aukščiausios kokybės plieno, bei maksimaliai sustiprinti, dėl to yra galimybė dirbti išskirtinai sunkiomis sąlygomis ir būti saugiems dėl to, jog stovas nebus deformuotas.
  • „SKF” (Švedija) gamintojo guoliai. Guoliavietėms suteikiame 2 metų garantija neribojant hektarų skaičiaus.
  • Specialūs amortizuojantys demferiai, kurie gaminami gamykloje Italijoje, užtikrina ilgalaikį darbą nesusiduriant su greitu demferių dilimu patiriant dideles apkrovas.
  • Patikimas ir tikslus voliukų tvirtinimas. Dvigubi voliukai turi šarnyrinę kopijavimo sistemą.
  • Kopijuojantys žemės srauto slopintuvai leidžia dirbti su skutiku, nepaliekant kraštinio disko griovelio.
  • Didelis atakos kampas, kuris užtikrina maksimalų dirvos įdirbimą vos pirmu kartu net ir sunkiausiomis sąlygomis.

Techniniai duomenys

PAKABINAMIEJI PRIKABINAMIEJI
Modelis
STEPAGRO-MAXI-4
STEPAGRO-MAXI-4P
Svoris
2500 kg.
3500 kg.
Diskų skaičius
26 vnt.
Masė, tenkanti vienam diskui
96.5 kg.
134.5 kg.
Disko diametras
660 mm.
Dirvos įdirbimo gylis
iki 23 cm.
Reikalinga traktoriaus galia
150-200 AG
Rėmo kvadratinis vamzdis
100 x 100 mm.
Vamzdžio sienelės storis
8 - 10 mm.
Darbinis plotis
4 m.

Apie gamintoją

Ukrainos gamintojas „STEP-AGRO“ žemės ūkio techniką gamina nuo 1995 metų. Gamintojas specializuojasi inovatyviais bei išskirtiniais produktais, kurie leidžia net ir mažiems ūkiams modernizuotis ir dirbti sėkmingai . „STEP-AGRO“ gaminama žemės ūkio technika yra žinoma ne tik Ukrainoje, tačiau ir Olandijoje, Vokietijoje, Jungtinėje Karalystėje, Latvijoje bei žinoma – Lietuvoje. Gamintojo produktų asortimentą sudaro – diskiniai skutikliai, kultivatoriai, augalinių liekanų smulkinimo volai, rotorinės akėčios.