Metalo technologijos

Naujienos

info@metalotechnologijos.lt

+37069802474

Kultivatoriai STEPAGRO CU

Savybės

Kultivatorių „STEPAGRO-CU“ serija buvo sukurta įdirbti sunkiu dirvožemiu pasižyminčias dirvas. Naujos kartos darbinio mazgo sistema buvo sukurta atsižvelgiant į 10 metų patirtį Lietuvos ūkiuose, dėl to gali atlaikyti didžiules apkrovas. Dėl darbinio mazgo sistemos inovatyvumo, agregatą galima naudoti ne tik, kaip kultivatorių, tačiau ir, kaip skutiką lengvose žemėse pabiroms daiginant. Kiekvienas kultivatorius gali būti komplektuojamas su priekinėmis/galinėmis lyginimo lentomis, aketėlėmis bei pagamintas pagal ūkio poreikius.

Reikia konsultacijos?

Paskambinkite:

+37069802474

info@metalotechnologijos.lt

KODĖL VERTA RINKTIS „STEPAGRO-CU“ KULTIVATORIUS?

  •  Tvirta ir patikima rėmo konstrukcija, kuri pagamintos su rezervu dideliems krūviams, užtikrina, jog nesusidursite su rėmo remonto darbais.
  • Rėmo vamzdžių sienelių storis – 6-8 mm. Metalas – tvirtas konstrukcinis plienas. Visos įvorės yra grūdintos, kas užtikrina, jų ilgaamžiškumą.
  • Spyruoklinė apsauga užtikrina ilgalaikį darbą su minimaliomis sąnaudomis atsarginėms dalims;.
  • Patikimas ir tikslus voliukų tvirtinimas.
  • Didelis 53 cm atstumas tarp padargo rėmo ir noragėlio užtikrina, jog užkimšti agregatą – praktiškai neįmanoma;
  • Unikaliu kampu pritvirtintos lyginimo lentos užtikriną maksimalų dirvos išdirbimą ir nereikalauja didelio arklio galio poreikio;

Techniniai duomenys

Pakabinamieji Prikabinamieji
Modelis
STEPAGRO-CU-3.5
STEPAGRO-CU-3.5
Darbinis plotis, m.
3.5 m.
3.5 m.
NORAGĖLIŲ SKAIČIUS
15 VNT.
15 VNT.
NORAGĖLIŲ EILIŲ SKAIČIUS
TRYS EILĖS
TRYS EILĖS
Dirvos įdirbimo gylis, cm
iki 12 cm.
iki 12 cm.
Svoris, kg
1250 kg.
1700 kg.
RĖMO KVADRATINIS VAMZDIS
100x100 MM
100x100 MM
VAMZDŽIO SIENELĖS STORIS
6-8 MM
6-8 MM
Reikalinga traktoriaus galia, (AG)
90 - 110 AG
90 - 110 AG

Apie gamintoją

Ukrainos gamintojas „STEP-AGRO“ žemės ūkio techniką gamina nuo 1995 metų. Gamintojas specializuojasi inovatyviais bei išskirtiniais produktais, kurie leidžia net ir mažiems ūkiams modernizuotis ir dirbti sėkmingai . „STEP-AGRO“ gaminama žemės ūkio technika yra žinoma ne tik Ukrainoje, tačiau ir Olandijoje, Vokietijoje, Jungtinėje Karalystėje, Latvijoje bei žinoma – Lietuvoje. Gamintojo produktų asortimentą sudaro – diskiniai skutikliai, kultivatoriai, augalinių liekanų smulkinimo volai, rotorinės akėčios.