Diskiniai skutikai „SLOBODA“

0.00  (su PVM)

Vienos iš didžiausių Ukrainos gamyklų „Xartexprom“ tvirti ir patikimi prikabinami/pakabinami diskiniai skutikai „SLOBODA“.

– Darbinis plotis gali būti nuo 2 iki 10 m.
– Diskų skersmuo 560 mm. (Galimi 460 mm., 510 mm., gamintojas – OFAS, Italija.)
– Diskai gali būti gaubti arba „Vaderstad“ tipo (kaip matoma video).
– Ispanų BELLOTA firmos spyruokliniai stovai, pagaminti iš 90×14 mm profilio, bei italų OFAS firmos 560 mm skersmens diskai užtikrina efektyvų ir patikimą skutiko darbą net akmenuotose, šlapiose ir su gausia augalinių atliekų mase dirvose. Dėl vibracijos vyksta savaiminis darbinių organų apsivalymas nuo augalinių atliekų ir žemių.
– Vieno iš didžiausių Švedijos gamintojo „RBF“ neaptarnaujamos guoliavietės, kurioms taikoma 24 mėnesių garantija be jokių apribojimų!
– Ypatingo stiprumo ašelės, kurios leis užmiršti galvos skausmus, kuomet nulūžus ar sulinkus tekdavo baigti darbus.
– Stiprus ir kokybiškas konstrukcinio plieno diskinio skutiko „SLOBODA“ rėmas užtikrina aukštą darbo našumą su mažomis kuro sąnaudomis, suteikia galimybę dirbti dideliais greičiais (iki 18 km/val) ir vykdyti dirvos apdirbimą iki 12 cm gyliu!
– Didelis atakos kampas bei nemažas svoris tenkantis vienam diskui suteikia galimybę išdirbti net sunkiausiai pasiduodančias dirvas ir pasiekti puikius rezultatus.
– Dvigubi „U“ tipo (kitaip žinomi „STS“ arba „žemė-žemė“) tipo 530 mm skersmens volai užtikrina kokybišką dirvos sutankinimą ir grumstų smulkinimą bei leidžia dirbti ypatingai šlapiose dirvose (pagal pageidavimą skutikus galima komplektuoti ir kito tipo volais).
– Suteikiama 12 mėnesių garantija.
– Atsarginės dalys vienos pigiausių rinkoje.

Volų pasirinkimas:
– Guminis.
– Spyruoklinis.
– Turbininis juostinis/vamzdinis.
– Tandeminis (juostinis/vamzdinis).
– Viengubas/dvigubas „U“ tipo (kitaip žinomas „STS“ arba „žemė-žemė“) 530 mm skersmens volai.