Kultivatorius pakabinamas STEP-AGRO KN-3.8

0.00  (su PVM)

Pakabinamas kultivatorius STEPAGRO KN-3.8 – universalus, patikimas ir paprastai eksploatuojamas padargas. Pagrindinė kultivatoriaus STEPAGRO KN-3.8 paskirtis – priešsėjinis dirvos paruošimas bei tuo pat metu kartu atliekami pagrindiniai technologiniai dirvos apdirbimo procesai:

  • Dirvos išlyginimas ir purenimas skirtingame gylyje (optimaliam grunto aprūpinimo vandeniu režimui nustatyti)
  • Piktžolių išpjovimas
  • Lauko paviršiaus išvalymas nuo pasilikusių liekanų

Kultivatoriaus STEPAGRO KN-3.8 konstrukcija ypatinga keletu išskirtinių sąvybių, kurios palengvina jo naudojimą, o taip pat papildomai išplečia jo funkcionalumą. Spyruokliniai saugumo blokai sumažina traukimo jėgos poreikį, taip pat pašalina ribines apkrovas letenoms, tokiu būtu užkerta kelią jų lūžimams. Jei reikalingas ypatingas dirvos apdirbimas, komplekse su lauko paviršiaus išlyginimu, ant padargo galima tvirtinti išlyginamąjį ritinį. Savo konstrukcinių ypatybių dėka, pakabinamasis kultivatorius STEPAGRO KN-3.8 vieno pravažiavimo metu atlieka keletą operacijų, kokybiškai įdirbant dirvą.

Pakabinamasis kultivatorius STEPAGRO KN-3.8 gaminamas 3 sijų rėmo pagrindu, susidedančiu iš profilinio vamzdžio. Ant pastarojo yra tvirtinami  530 mm aukščio stovai kartu su 270 ir 330 mm pločio strėlinėmis letenomis.

Grebėstai su spyruokliniais pirštais papildomai išlygina gruntą ir susmulkina grumstus. Įdirbimo gylis prislegiančiojo volo reguliatoriaus traukėmis reguliuojasi nuo 3 iki 12 cm. Kultivatoriuje montuojamas viengubas briaunuotasis-juostelinis volas. Šio tipo agregatais dirva kultivuojasi kampu į arimo kryptį.

Kultivatoriaus konstrukcijos charakteringa sąvybė – jo atitinkamas įnagių derinys vienu pravažiavimu leidžia paeiliui atlikti visas pagrindines dirvos apdirbimo operacijas.

Prikabinamasis kultivatorius STEPAGRO KN-3.8 – agregatas, užtikrinantis aukšto darbo našumo rezultatus.

STEP-AGRO kultivatoriaus techninės sąvybės matomos pateiktame video įraše.

Jūsų patogumui, galite atsisiųsti video failą į savo įrenginį vėlesniam peržiūrėjimui.
Atsisiųsti MP4 – 480p video „STEP-AGRO kultivatorius “

Atsisiųsti MP4 – 720p video „STEP-AGRO kultivatorius “