Kultivatorius pakabinamas СТЕП KH 6,0

0.00  (su PVM)

Kultivatorius pakabinamasis СТЕП КН 6,0 – universalus, patikimas ir paprastai eksploatuojamas agregatas. Pagrindinė kultivatoriaus СТЕП КН 6,0 paskirtis – priešsėjinis dirvos paruošimas, ir tuo pat metu kartu atliekami pagrindiniai technologiniai dirvos apdirbimo procesai:

  • Dirvos išlyginimas ir purenimas skirtingame gylyje (optimaliam grunto aprūpinimo vandeniu režimui nustatyti)
  • Piktžolių išpjovimas
  • Lauko paviršiaus išvalymas nuo pasilikusių liekanų

Kultivatorius СТЕП КН 6,0 konstrukcija ypatinga keletu išskirtinių sąvybių, palengvinančių jo naudojimą, o taip pat papildomai išplečiančių jo funkcionalumą. Spyruokliniai saugumo blokai sumažina traukimo jėgos poreikį, taip pat pašalina ribines apkrovas letenoms, tokiu būtu užkerta kelią jų lūžimams. Jei reikalingas ypatingas dirvos apdirbimas, komplekse su lauko paviršiaus išlyginimu, ant agregato galima tvirtinti išlyginamąjį ritinį. Savo konstrukcinių ypatybių dėka, pakabinamasis kultivatorius СТЕП КН 1,8 vieno užėjimo metu atlieka keletą operacijų, kokybiškai įdirbant dirvą.

Pakabinamasis kultivatorius СТЕП КН 6,0 gaminamas 3 balkių rėmo pagrindu, susidedančiu iš profilinio vamzdžio ant kurio yra tvirtinami stovai 530 mm aukščio, kartu su strėlinėmis letenomis 270 ir 330 mm pločio.

Grebėstai su spyruokliniais pirštais papildomai išlygina gruntą ir susmulkina grumstus. Įdirbimo gylis reguliuojasi nuo 3 iki 12 cm prislegiančiojo volo reguliatoriaus traukėmis. Kultivatoriuje montuojamas viengubas briaunuotasis-juostelinis volas. Šio tipo agregatais dirva kultivuojasi kampu į arimo kryptį.

Kultivatoriaus konstrukcijos charakteringa sąvybė – jo atitinkamas įnagių derinys vienu užėjimu leidžia paeiliui atlikti visas pagrindines dirvos apdirbimo operacijas.

Prikabinamasis kultivatorius СТЕП КН 6,0 – agregatas, užtikrinantis aukšto darbo našumo rezultatus, puikiai tinkantis Lietuvos, Latvijos klimatinėmis sąlygomis.

STEP-AGRO kultivatoriaus techninės sąvybės ir privalumai matomi pateikiamame video įraše.

Jūsų patogumui, galite atsisiųsti video failą į savo įrenginį vėlesniam peržiūrėjimui.
Atsisiųsti MP4 – 480p video „STEP-AGRO kultivatorius “

Atsisiųsti MP4 – 720p video „STEP-AGRO kultivatorius “