Kultivatorius prikabinamas СТЕП KП 4,2

0.00  (su PVM)

Prikabinamasis kultivatorius СТЕП KП 4,2 skirtas dirvos įdirbimui ir grunto paviršiaus išpurenimui. СТЕП KП 4,2 kultivatorius – universalus, patikimas ir paprastai eksploatuojamas net pačiomis sudėtingiausiomis sąlygomis.

Šio modelio prikabinamasis kultivatorius savo funkcionalumu mažai skiriasi nuo savo analogo – pakabinamojo kultivatoriaus КН 4,2. Principinis skirtumas – agregato tvirtinimas prie jį traukiančiosios technikos. Pagrindinė kultivatoriaus КП 4,2 paskirtis – priešsėjinis dirvos paruošimas, kaip taisyklė, agregato darbo metu kartu suderinta keletas pagrindinių technologinių procesų vienu užėjimu:

  • Dirvos išlyginimas ir purenimas skirtingame gylyje (optimaliam grunto aprūpinimo vandeniu režimui nustatyti)
  • Lauko paviršiaus išvalymas nuo po derliaus nuėmimo pasilikusių liekanų
  • Piktžolių nupjovimas
  • Viršutinis dirvos paviršiaus sutankinimas, įskaitant ir stambių grumstų suspaudimą (leidžia efektingai sulaikyti gruntinę drėgmę)

Kultivatorius prikabinamasis СТЕП KП 4,2, kaip ir pakabinamoji versija gali būti komplektuojamas papildomais instrumentais jo funkcionalumui išplėsti. Kaip pavyzdys – išlyginamosios lentos pritvirtinimas leidžia žymiai efektingiau atlikti dirvos apdirbimą, išlaikant užduotą gylį ir išlyginant lauko paviršių.

Šios serijos kultivatoriai gaminami 3 balkių rėmo pagrindu, susidedančiai iš profilinio vamsdžio ant kurio yra tvirtinami stovai 530 mm aukščio, kartu su strėlinėmis letenomis 270 ir 330 mm pločio. Kultivatoriai aprūpinti spyruokliniais saugumo blokais, apsaugančiais letenas ir stovus nuo sulūžimo, eliminuojančiais ekstremalių perkrovų atsiradimą letenoms, o taip pat sumažinančiais traukimo jėgas.

Noragai su spyruokliniais pirštais atlieka papildomą žemės lyginimą ir smulkinimą. Įdirbimo gylis reguliuojasi nuo 3 iki 12 cm prislegiančiojo volo reguliatoriaus traukėmis. Kultivatoriuje montuojamas viengubas briaunuotasis-plankinis volas. Šio tipo agregatais dirva kultivuojasi kampu į arimo kryptį.

Prikabinamasis kultivatorius – agregatas, užtikrinantis aukšto darbo našumo rezultatus, puikiai tinkantis Lietuvos klimatinėmis sąlygomis.