Kultivatorius prikabinamas СТЕП KH 6,1

0.00  (su PVM)

Prikabinamasis kultivatorius СТЕП KП 6,1 skirtas dirvos įdirbimui ir grunto paviršiaus išpurenimui. СТЕП KП 6,1 kultivatorius – universalus, patikimas ir paprastai eksploatuojamas net pačiomis sudėtingiausiomis sąlygomis.

  • Dirvos išlyginimas ir purenimas skirtingame gylyje (optimaliam grunto aprūpinimo vandeniu režimui nustatyti)
  • Lauko paviršiaus išvalymas nuo po derliaus nuėmimo pasilikusių liekanų
  • Piktžolių nupjovimas
  • Viršutinis dirvos paviršiaus sutankinimas, įskaitant ir stambių grumstų suspaudimą (leidžia efektingai sulaikyti gruntinę drėgmę)

Įsigiję šį sunkųjį kultivatorių, galėsite jį naudoti tiek kaip skutiką lengvesnėse dirvose, tiek kaip kultivatorių geram išdirbimui nepasiduodančiose žemėse. Didelis 53 cm atstumas tarp padargo rėmo ir noragėlio, apsaugoto spyruoklinėmis apsaugomis, leidžia pasiekti net iki 12 cm dirvos įdirbimo gylį, o aukšta ražiena taip pat netampa kliūtimi darbui.
Už ko gero geriausią kainą rinkoje turite galimybę įsigyti patikimą padargą su tvirtu bei masyviu rėmu, pagamintu iš itin kokybiško bei patvaraus plieno, kuris naudojamas ypatingo tvirtumo reikalaujančių konstrukcijų gamybai. Spyruoklinės noragėlių stovų apsaugos leis Jums dirbti pačiose kiečiausiose ir sunkiausiose žemėse, nesulaužant nei vieno noragėlio. Kultivatoriai standartiškai komplektuojami su volais bei spyruoklinėmis akėčiomis, kas lemia nepriekaištingą dirvos paruošimo kokybę.

Noragai su spyruokliniais pirštais atlieka papildomą žemės lyginimą ir smulkinimą. Įdirbimo gylis reguliuojasi nuo 3 iki 12 cm prislegiančiojo volo reguliatoriaus traukėmis. Kultivatoriuje montuojamas viengubas briaunuotasis-plankinis volas. Šio tipo agregatais dirva kultivuojasi kampu į arimo kryptį.

Prikabinamasis kultivatorius – agregatas, užtikrinantis aukšto darbo našumo rezultatus, puikiai tinkantis Lietuvos klimatinėmis sąlygomis.