Volas sunkusis (cambridge) su lyginimo lentom GOLTA-TVL-6

0.00  (su PVM)

METALO TECHNOLOGIJOS UAB siūloma 2016-ųjų sezono naujiena iš Ukrainos – naujausiu ДП „Литейный завод“ konstruktorių kolektyvo kūriniu tapęs sunkusis volas „КЗК-ГОЛТА 6“. Tai seniai save užsirekomendavęs sunkusis volas, priešsėjiniam ir posėjiniam dirvos įdirbimui. Nauja gaminio opcija, laikytina jo skiriamuoju požymiu – lyginamo lentų  panaudojimas.

 

Lyginimo lentos (Bellota firma) pagamintos iš specialaus aukšto elastingumo spyruoklinio plieno, 80×10 cm dydžio ir keičiamų susidėvinčių dalių iš dilimui atsparaus boro savyje turinčio plieno ir yra skirtos trupinti grumstus, užpildyti vagas ir išlyginti dirvos paviršių.

Įvairių tipų keičiamų nusidėvinčių dalių sumontavimas (peilis, plutos trupintojas, kaltas) gavus užsakovo prašymą, leidžia pasiekti norimą rezultatą sutraiškant plutą ir tinkamai išlyginti dirvos paviršių.

Surinkti akmenis lauke, ar padidinti volo masę yra numatytos dėžės, kurios yra lengvai atlaisvinamos (ištuštinamos) darbo proceso pabaigoje.

Volo konstrukcijoje papildomai įdiegtas originalus stebėjimo mechanizmas, kuris užtikrina idealų lauko reljefo paviršiaus kopijavimą (kontūrą).

Šiam volui, o taip pat kitiems gaminiams gamykla-gamintojas suteikia 12 mėnesių arba 2000 ha naudmenų apdirbimo garantijas. Mes skiriame deramą dėmesį parduodamos technikos kokybei, atsarginių dalių tiekimui garantiniu ir pogarantiniu laikotarpiu, visam mūsų technikos asortimentui.

 

 

Dirvos tankinimo volo su lyginimo lentomis ‘Golta’ techninės sąvybės ir privalumai matomi pateikiamame video įraše.

Jūsų patogumui, galite atsisiųsti video failą į savo įrenginį vėlesniam peržiūrėjimui.
Atsisiųsti MP4 – 480p video „Dirvos tankinimo volai su lyginimo lentomis „Golta“ “

Atsisiųsti MP4 – 720p video „Dirvos tankinimo volai su lyginimo lentomis „Golta“ “

 

GOLTA-TVL-6 Techninės charakteristikos

Techniniai duomenys

Reikšmė

Darbinis plotis, m

6,0

Darbinio disko skersmuo, mm

520

Veleno skersmuo, mm

60

Masė, kg

3800

Gabaritiniai matmenys transportuojant

Ilgis, mm

5800

Plotis, mm

3200

Aukštis, mm

2300

Gabaritiniai matmenys darbinėje padėtyje

Ilgis, mm

4100

Plotis, mm

6380

Aukštis, mm

900

Papildoma informacija

Svoris 3800 kg
Išmatavimai 4100 × 6380 × 900 cm