Grūdų valomosios

Ukrainos kompanijos aerodinaminės grūdų valymo mašinos

Grūdų aerodinaminio atskyrimo metodas pastaruoju metu yra viena iš efektyviausių grūdų valymo bei rūšiavimo technologijų. METALO TECHNOLOGIJOS UAB Lietuvoje ir Latvijoje parduoda Ukrainos mokslinės-gamybinės kompanijos inovatyvių technologijų pagrindu sukurtas ir gaminamas grūdų valomąsias mašinas ASM.

Nauji kokybės standartai grūdų valymo ir rūšiavimo mašinoms, agregatams

ASM serijos grūdų valomosios mašinos (separatoriai) – tai unikaliai sukurti įrenginiai, išsiskiriantys esminiais pranašumais lyginant juos tiek su valymo mašinomis, naudojančiomis tradicinę sietinę atskyrimo sistemą, tiek su kitų gamintojų aerodinaminėmis grūdų valymo mašinomis.

Pagrindiniai privalumai

Ekonomiškumas
Grūdų valomosios mašinos ASM šiuo metu yra vienos iš ekonomiškiausių, vertinant elektros energijos, techninio aptarnavimo ir remonto sąnaudas. Šios mašinos elektros energijos sunaudoja 2.5 – 3 kartus mažiau nei panašias sąvybes atitinkantys analogai. Mašinos ekonomiškumą apibūdina šie skaičiai: 20 t/h našumo mašinoje sumontuotas tik 3 kW elektros variklis, o vidutinės elektros energijos sąnaudos neviršija 1.5 kW/h.

Patikimumas ir ilgaamžiškumas
Patikimumą ir ilgaamžiškumą garantuoja tai, kad mašinos konstrukcijoje nėra panaudota sudėtingų kinematinių schemų, tepimo taškų, daug judančių ir dėl mechaninės trinties besidėvinčių detalių. Gamintojas suteikia savo produkcijai 2 metų garantiją.

Plačios technologinės galimybės
ASM grūdų valomosios mašinos suteikia galimybę iš 4 klasės kviečių atrinkti aukštesnės klasės kviečius (jeigu tokių yra), pašalinti pažeistus ir sugedusius grūdus, paruošti aukščiausios kokybės sėklą iš pačių vertingiausių grūdų, vienu perleidimu iki 1 % išdžiovinti grūdus bei atskirti grūdinių kultūrų mišinius. Taip pat šios mašinos gerai atskiria iš grūdų netgi kibiojo lipiko sėklas.

Taip pat Lietuvos ir Latvijos ūkininkams parduodame grūdų valymo mašinas ASM su dulkių ir šiukšlių surinkimo bei nusodinimo ciklonais. Grūdinių kultūrų derlių apdorojant šio tipo mašinomis, į aplinką visiškai nepatenka dulkės ir šiukšlės, todėl jas galima naudoti uždaroje patalpoje, neįrengiant papildomos ventiliacijos.