Žemės ūkio technika

Prekyba Ukrainos gamintojų žemės ūkio technika, agregatais. Dirvos sutankinimo volai, diskiniai skutikai, prikabinami prie traktoriaus. Garantinis servisas, dalių tiekimas. Metalo Technologijos UAB – atstovas Lietuvoje ir Latvijoje.

METALO TECHNOLOGIJOS UAB parduoda pirmaujančiųjų Ukrainos žemės ūkio mašinų gamintojų ЧФ «Степаненко и К» ir ДП «Литейный завод» agregatus Lietuvoje ir Latvijoje. Tiekiame dirvos įdirbimo techniką: dirvos sutankinimo volus, kultivatorius, diskinius skutikus, kitus daugiafunkcinius agregatus.

Mūsų parduodama technika pripažinta, naudojama ir vertinama už Europietišką kokybę, patikimumą ne tik Ukrainoje bet ir kaimyninėse šalyse – Moldovoje, Rusijoje, Baltijos šalyse.

METALO TECHNOLOGIJOS UAB tiekia Ukrainoje gaminamus tuos agregatų modelius, kurie yra labiausiai atitinka Lietuvos, Latvijos ūkininkų ir žemės ūkio bendrovių poreikius. Ypatingai atsakingai vertiname parduodamos produkcijos gamyboje naudojamų konstrukcinio plieno ir kitų mazgų technines charakteristikas, jų markes, kas apsprendžia agregatų patikimumą eksploatacijoje, ilgaamžiškumą.

Žemės ūkio technika, naudojama kompleksiškai, leidžia efektyviai įdirbti pasėlius. Savo techninėmis charakteristikomis ji nė kiek nenusileidžia, o dažnai, savo novatoriškais konstrukcijos sprendimais, netgi lenkia vakarietiškus analogus.

Būsime patenkinti, jei mūsų siūlomos technikos asortimente rasite Jus sudominusį modelį, mielai pakonsultuosime dėl šios produkcijos privalumų ir įsigijimo sąlygų.

Linkime gero derliaus Jums!