Dirvos tankinimo volai

METALO TECHNOLOGIJOS UAB Lietuvoje ir Latvijoje parduoda Ukrainos žemės ūkio mašinų gamintojo ДП „Литейный завод“ sunkiuosius „Cambridge“ ir lengvuosius pentinuotuosius „Crosskill“ tipo dirvos sutankinimo volus. Ukrainos sutankinimo volų kūrėjai ir gamintojai – patikimas partneris, vertinamas Europoje.

Dirvos sutankinimo volas – žemės ūkio padargas skirtas išlyginti ir sutankinti paviršinį dirvos sluoksnį, susmulkinus dirvožemio luitus, gabalėlius ir plutą.

Lauko volai skirstomi pagal paviršinių darbo organų tipą: dantytieji-žiediniai, žiediniai-pentinuotieji, lygūs ir kombinuotieji.

Volo poveikis gruntui priklauso nuo jo masės, išorinio skersmens ir formos, darbinio paviršiaus. Kuo sunkesnis volas, tuo didesniu gyliu jis sutankina dirvą. Lauko volus galima naudoti ne tik po vieną, bet ir sukabintus sekcijomis: po du, tris, ar daugiau, priklausomai nuo traktoriaus darbinio agregato galingumo.

METALO TECHNOLOGIJOS UAB siūlo įsigyti našumu, geromis eksploatacinėmis sąvybėmis ir ilgaamžiškumu pasižyminčią žemės įdirbimo techniką už ypač patrauklią kainą.