Metalo technologijos

Naujienos

info@metalotechnologijos.lt

+37069802474

Atsarginės dalys

METALO TECHNOLOGIJOS UAB Baltijos šalyse veikianti įmonė, vykdanti atsarginių dalių žemės ūkio mašinoms, perdirbamosios pramonės įrengimams gamybą ir teikianti biokuro granulių gamybos technologinių linijų, mazgų, jų komponentų atnaujinimo paslaugas. Šiandien galime pasidžiaugti, kad mūsų specialistų sukurtos technologijos dėka atnaujintos šiaudų, medienos pjuvenų granulių gamybos linijos sėkmingai dirba visoje Lietuvoje, Latvijoje.

Bendradarbiaudami su Lietuvos ir žinomomis Europos biomasės perdirbimo įrangos gamintojais – Radviliškio Mašinų Gamykla, Stravis, Pervomaiskiy Liteinyj, Stepanenko i Ko suinteresuotam klientui galime suteikti ne tik išsamią informaciją apie kiekvieną įrangos gamintoją atskirai, bet ir pasiūlyti optimaliausią variantą atnaujinant, remontuojant ir derinant gamybos linijų įrangą, jų pagamintus agregatus.

Mūsų kompanija atlieka šiaudų, medienos pjuvenų granulių gamybos įrangos, mazgų ir komponentų remonto ir atnaujinimo paslaugas, pagal individualius užsakymus bendrovėje gaminami dilimui itin atsparūs metalo gaminiai granulių gamybos linijų įrangai ir atskiriems mazgams – šiaudų malūnų plaktukėliai, šiaudų ritinių (ryšulių) draskytuvo peiliai, roleriai, įvorės, flanšai. Įmonės gaminiams suteikiame garantinio laikotarpio aptarnavimo paslaugas.

Reikia pripažinti ir pasidžiaugti, kad didžiąją visų įrengimų dalį, kiekvienoje technologinėje linijoje, sudaro Lietuvoje pagaminti įrengimai. Biokuro rinka viena iš sparčiausiai augančių verslo šakų, tiek Lietuvoje, tiek visoje Europoje. Granulių paklausa kiekvienais metais Europoje didėja 20-25%.

Dėka didelio Lietuvos atsinaujinančios biomasės žaliavos resursų perdirbėjų ir biokuro gamintojų įdirbio rinkoje, šiandien kaip gamintojai jau esame patrauklūs tiek Lietuvos, tiek Europos vartotojams.

Taip pat esame įsisavinę Lietuvoje eksploatuojamų padangų smulkinimo įrangos, dylančių detalių gamybą, atliekame jų komponentų metalinio paviršiaus stiprinimo darbus. Pagal kliento išreikštą poreikį galime atlikti darbus kitos paskirties įrangai ir mechanizmams atnaujinti.

Susisiekite