Metalo technologijos

Naujienos

info@metalotechnologijos.lt

+37069802474

Kultivatoriai

Kultivatoriai skirstomi į lauko ir rotacinius. Lauko kultivatoriai – žemės ūkio mašinos, skirti nuolatiniam dirvos įdirbimui prieš sodinimą ar sėją, o rotaciniai naudojami apdirbti pasėlius. Kultivatoriais atliekamas dirvos purenimas, piktžolių naikinimas, taip pat jie naudotini pasėlių apkaupimui. Skirtingai nuo plūgo, kultivatoriumi dirvos arimas atliekamas jos neapverčiant, taip išsaugoma, susikaupusi drėgmė dirvoje.
Žemės ūkyje viena iš dažniausiai atliekamų dirvos įdirbimo operacijų – kultivavimas – dirvos apdirbimas neapverčiant ir iškeliant apatinius, drėgnus sluoksnius į paviršių, trupinant, purenant, dalinai sumaišant ją, išlyginant paviršinį lauko grunto sluoksnį. Kultivatoriai naudojami taip pat piktžolių, jei tokių esama nupjovimui iš pat šaknų, taip pat ir trąšų, herbicidų užvertimui žemėmis.
Pagrindinė kultivavimo paskirtis – jau suartos dirvos įdirbimas, siekiant panaikinti jos apžėlimą piktžolėmis ir susidariusią dirvos plutelę. Kultivavimą tikslinga atlikti prieš sėją ar bet kokios kultūros sodinimą ir naudoti siekiant prižiūrėti jau įdirbtus pasėlius
METALO TECHNOLOGIJOS UAB pristato Ukrainos gamintojo ПФ „Степаненко и К“ Lauko ir rotacinius kultivatorius nuo 1,8 m iki 6,0 m darbinio pločio.

Pasirinkite gamintoją:

Kultivatoriai STEP AGRO

Kultivatoriai STEPAGRO CU