Žemės ūkio technika

Šiuolaikinė žemės ūkio technika ir agregatai didina darbo našumą, leidžia gerinti dirvos įdirbimo kokybę, sumažinti žemės ūkio produktų kainą, o dirbant su ja, tiesiog gauti malonumą iš savo atlikto darbo.

Naudojant novatoriškai sukonstruotą ir pagamintą šiuolaikinės žemės ūkio technikos įrangą, galimas lankstesnis žemės ūkio gamybos procesų struktūros planavimas, taip sutrumpinant dirvos įdirbimo laikotarpį, laukų apdirbimo kiekius, tuo pačiu sumažinant kaštus tiek didelėms žemės ūkio bendrovėms, tiek ir mažesniems ūkiams.

Įkuriant METALO TECHNOLOGIJOS UAB mūsų tikslai ir uždaviniai buvo matomi gana aiškiai, nes turime daugelio metų patirtį šioje srityje. Nuo 2015 metų vystome prekybą žemės ūkio technika. Esame pirmaujančiųjų Ukrainos mašinų pramonės žemės ūkiui gamintojų ЧФ «Степаненко и К» ir ДП «Литейный завод» atstovai Lietuvoje ir Latvijoje, tiekiame dirvos įdirbimo techniką, daugiafunkcinius agregatus, naudojamus, pripažintus ir vertinamus už Europietišką kokybę, patikimumą Ukrainoje, Moldovoje, Rusijoje. Šių gamintojų produkciją sudaro:

Detalios informacijos apie METALO TECHNOLOGIJOS UAB parduodamos technikos asortimentą, kainas, pirkimo sąlygas galite klausti telefonais, nurodytais skirsnyje Kontaktai.

Užsakymai priimami biure ir elektroninėmis komunikacijos priemonėmis: el. paštu, faksu ar užpildžius užsakymo formą šiame tinklapyje.

Taip pat vykdome garantinį aptarnavimą ir prekybą atsarginėmis parduodamos technikos ir įrangos dalimis, eksploatacinėmis medžiagomis.