Dirvos tankinimo volai

METALO TECHNOLOGIJOS UAB Lietuvoje ir Latvijoje atstovauja ДП „Литейный завод“, kuri yra didžiausias ketaus liejinių gamintojas, įsikūręs Nikolajevo srityje, Ukrainoje. Gamyklos prioritetas yra mašinų pramonėje naudojamų liejinių iš pilkojo СЧ-20, СЧ-25 ketaus gamyba, kaip ir ypač didelio stiprumo liejinių iš ВЧ-50 specialaus ketaus gamyba.

ДП „Литейный завод“ (dukterinė ОДО «Первомайскдизельмаш» kompanija) pastaraisiais metais išsiveržė į Ukrainos žemės ūkio mašinų gamintojų lyderių gretas, kaip žemės grunto sutankinimo volų kūrėjai ir gamintojai. Šiai dienai šis gamintojas gali pasiūlyti net 38 skirtingų konstrukcijų ir modelių dirvos sutankinimo volus.

Dirvos sutankinimo volas – žemės ūkio padargas skirtas išlyginti ir sutankinti paviršinį dirvos sluoksnį, susmulkinus dirvožemio luitus, gabalėlius ir plutą.

Lauko volai skirstomi pagal paviršinių darbo organų tipą: dantytieji-žiediniai, žiediniai-pentinuotieji, lygūs ir kombinuotieji.

Kembridžo tipo volai

METALO TECHNOLOGIJOS UAB asortimente Ukrainos ДП „Литейный завод“ gaminami „Kembridž“ tipo, sunkieji volai – pateikiami skirsnyje Kembridžo tipo, sunkieji volai.

Crosskill tipo volai

METALO TECHNOLOGIJOS UAB asortimente Ukrainos ДП „Литейный завод“ gaminami „Crosskill“ tipo, pentinuotieji volai – pateikiami skirsnyje Crosskill tipo, pentinuotieji volai.

Volo poveikis gruntui priklauso nuo jo masės, išorinio skersmens ir formos, darbinio paviršiaus. Kuo sunkesnis volas, tuo didesniu gyliu jis sutankina dirvą. Lauko volus galima naudoti ne tik po vieną, bet ir sukabintus sekcijomis: po du, tris, ar daugiau, priklausomai nuo traktoriaus darbinio agregato galingumo.

Dantytųjų-žiedinių volų darbiniais organais sekcijoje veikia žiedai su išoriniais iškiliais kantais (išoriniai kantuotieji žiedai) ir žiedai su dantimis. Šie volai, pas mus dar vadinami Kembridžo volai gerai sutankina dirvą prieš ir po sėjos ir susmulkina žemės grumstus, gabalus po arimo.

Dygliuotasis-pentinuotas volas naudojamas apatinių dirvos sluoksnių sutankinimui ir viršutinių trupinimui ir smulkinimui, paviršiaus lyginimui, susidariusios plutelės ir grumstų panaikinimui po arimo. Šio volo, mūsuose dar vadinamo Crosskill volais, sekcijas sudaro diskai su dygliais, lengvai besisukantys ant ašies.

Dantytųjų-pentinuotųjų volų darbiniais organais esti diskai su kantuotais dygliais ir žiedai su dantimis.

Lygūs vandeniu užpildomi volai turi cilindrinius darbinius organus, su galimybe keisti jų masę, užpildant cilindro vidų reikiamu kiekiu vandens.

Gamykliniai volų žymėjimai sudaro:

1. Darbinio organo tipo pavadinimas:

  • КЗК (Volas Dantytasis-dygliuotasis)
  • ККШ (Volas Žiedinis-pentinuotasis)
  • КН (Volas Pripildmasis)
  • КЗШ (Volas Dantytasis-pentinuotasis)

2. Apėmimo plotis: metrais.
3. Modifikacijos: -01,-02,-03 ir t.t., priklausomai nuo darbinio organo diametro ir medžiagos (plienas, ketus).
4. Konstrukciniai ypatumai: П, ПМ, Г, Н ir t.t.

Siūlome įsigyti našiu darbingumu, geromis eksploatacinėmis sąvybėmis ir ilgaamžiškumu pasižyminčią žemės įdirbimo techniką už ypač patrauklią kainą.

Papildomos ir išsamios informacijos apie Dirvos paviršiaus sutankinimo volus, jų asortimentą, kiekvieno jų eksploatacinius ypatumus, įsigijimo sąlygas galite klausti telefonais, nurodytais skirsnyje Kontaktai arba elektroninėmis komunikacijos priemonėmis: el. paštu, faksu ar užpildžius užsakymo formą šiame tinklapyje.